Laserowe odmładzanie skóry – lifting w przerwie na lunch

Życie w ciągłym biegu sprawia, że pacjenci klinik medycyny estetycznej są coraz bardziej zainteresowani zabiegami, które można wykonać w ciągu przerwy na lunch i od razu wrócić do swoich obowiązków. Do takich zabiegów zalicza się laserowe odmładzanie twarzy Clear Lift. Procedura odbywa się przy pomocy lasera nieablacyjnego, nie powoduje widocznych uszkodzeń naskórka i trwa nie dłużej niż 30 minut. Co należy wiedzieć o tej metodzie odmładzania laserowego?

Czym są zabiegi lunchowe?

Zabiegi lunchowe to szybkie i mało inwazyjne procedury z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które można wykonać dosłownie w przerwie na lunch. Zabiegi te trwają zazwyczaj od 10 do 45 minut i pozwalają na natychmiastowy powrót do normalnej aktywności. Nie tylko łatwo dopasować je do harmonogramu dnia, ale mają wiele innych korzyści:

  • przynoszą szybkie rezultaty,
  • dają naturalny efekt odmłodzenia,
  • nie wymagają rekonwalescencji,
  • z reguły są tańsze niż bardziej inwazyjne zabiegi chirurgiczne,
  • mają wysoki próg bezpieczeństwa, dzięki temu, że nie powodują przerwania ciągłości naskórka.

Skuteczny lifting twarzy w przerwie na lunch – czy to możliwe?

Nowoczesne lasery na zmarszczki to zaawansowane urządzenia, które pozwalają na przeprowadzenie skutecznej procedury w bardzo krótkim czasie. Specjaliści z Kliniki Miracki w Katowicach polecają m.in. laserowe odmładzanie skóry urządzeniem Clear Lift, co zajmuje od kilkunastu do trzydziestu minut. Laser ten nie powoduje uszkodzeń zewnętrznej warstwy naskórka sprawia, że zabieg jest właściwie bezbolesny i pozwala na natychmiastowy powrót do codziennej aktywności. Dla optymalnych efektów warto zdecydować się na serię 4-6 zabiegów.

Działanie zabiegów laserowych opiera się na regeneracji kolagenu – jest to proces stopniowy, który zachodzi w skórze przez kilka tygodni. Trzeba więc liczyć się z tym, że efekt widoczny na skórze bezpośrednio po zabiegu nie jest ostateczny. Na pełny rezultat laserowego odmładzania skóry trzeba poczekać nawet do 3 miesięcy. Ogólną poprawę kondycji skóry zauważysz jednak od razu po wyjściu z gabinetu i będzie się ona poprawiała wraz z kolejnymi zabiegami.

Zabieg odmładzania twarzy laserem Clear Lift

ClearLift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie narusza jednak skóry na rozległej powierzchni, a jedynie przenika przez naskórek, nie przerywając jego ciągłości. Wiązka lasera wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry, w efekcie czego procesy regeneracyjne mogą przebiegać o wiele szybciej. Tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, a sam zabieg nie pozostawia widocznych podrażnień. Kolumnowo uszkodzona skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu i elastyny.

ClearLift to nie tylko laser na zmarszczki. Polecany jest również osobom, które zmagają się z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi, rozszerzonymi porami, podkrążonymi oczami i innymi niedoskonałościami skóry. Pełna seria zabiegów widocznie wzmacnia skórę i poprawia jej kondycję, a także wpływa korzystnie na wyregulowanie owalu twarzy. ClearLift to idealna propozycja dla osób, które obawiają się inwazyjnych, chirurgicznych interwencji, a pragną cieszyć się efektami profesjonalnego liftingu twarzy.

Dowiedz się więcej na temat laserowego odmładzania skóry – skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w KatowicachPodobne tematy